prompter_cena

Chcesz profesjonalnie i bez stresu występować przed kamerą?

 

Prompter Ci w tym pomoże

i sprawi, że poczujesz się pewniej przed kamerą.

Po co Ci prompter?

Jeśli nagrywałeś już dłuższe wypowiedzi przed kamerą to wiesz jak ciężko jest powiedzieć dokładnie to co się chce, w takiej kolejności jak się chce i jeszcze tak, aby o niczym nie zapomnieć. Jeśli jeszcze nie nagrywałeś siebie to z pewnością dowiesz się niebawem o co mi chodzi 🙂

 Na mnie oko kamery działa dość stresująco i nawet jak ułożę sobie wszystko po kolei w głowie to po nadciśnieniu „rec” uaktywniam czarną dziurę i często nie wiem co powiedzieć. Efekt czerwonej lampki działa… zatem:

Co zyskujesz korzystając z promptera?

czas

pieniądze

spokojną głowę

Najważniejszy, dlatego umieszczony jako pierwszy. Po zdobyciu wprawy w czytaniu już żaden mniej lub bardziej skomplikowany temat nie przerazi Cię, aby omówić go przed kamerą i posłać film w świat.

Urządzenie jest wreszcie w przystępnej cenie. Masz prompter na własność za równowartość 3-dniowego wypożyczenia, a nagrywanie ułatwiasz sobie na zawsze.

Przelewasz na ekran promptera wszystko o czym chcesz powiedzieć. Nic już nie umknie a pełny materiał możesz nagrać za jednym zamachem – bez cięć

Czy prompter jest dla Ciebie?

Tak! Jeśli chcesz:

CZUĆ SIĘ PEWNIEJ PRZED KAMERĄ
98%
NAGRYWAĆ BEZ POMYŁEK, I NIEPOTRZEBNYCH CIĘĆ
99%
NIE MARTWIĆ SIĘ O ZAPAMIĘTANIE TEKSTU
100%
NAGRYWAĆ DUŻO SZYBCIEJ FILMIKI
99%
PROFESJONALNIE PREZENTOWAĆ SIĘ W OBIEKTYWIE KAMERY
99.9%
ŚRODA DZIEŃ BLOGA PROMPTER

Oni już sprawdzili jak prompter ułatwia nagrywanie:

prompter youtube filmujemy Dominik podczas Netia OFF Camera

Szymon Chałupka z kanału Filmujemy na YT, osobiście sprawdził jakość prompera.

„Nie bez powodu promptery są stosowane w telewizji. Ułatwiają i przyśpieszają pracę prezenterów. Zaryzykowałem z kupnem, gdyż koszt nie jest mały, lecz uznałem, że musi to być następny krok w realizowaniu mojej pasji. Po bardzo prostym montażu wziąłem się za testy. Materiał, który zwykle nagrywam w dwadzieścia minut, nagrałem w dwie. Bez pomyłek, zapominania tekstu i nawet bez niepotrzebnych cięć. Praca w prompterem jest wciąż czymś dla mnie nowym, lecz warto jest zrobić ten krok w stronę profesjonalizmu. A poza tym polecam produkt Dominika, gdyż podoba mi się projekt i wygląd urządzenia, ale i sam twórca jest przemiłym, kompetentnym i pomocnym człowiekiem”. 
Baniak Baniaka promptery.com
lyreco
studio prompter
środa dzień bloga