Promptery.com

Po co Ci prompter?

Chcesz profesjonalnie i bez stresu występować przed kamerą?
Prompter Ci w tym pomoże i sprawi, że poczujesz się pewniej przed kamerą.

promptery sklep

Po co Ci prompter?

Jeśli nagrywałeś już dłuższe wypowiedzi przed kamerą to wiesz jak ciężko jest powiedzieć dokładnie to co się chce, w takiej kolejności jak się chce i jeszcze tak, aby o niczym nie zapomnieć. Jeśli jeszcze nie nagrywałeś siebie to z pewnością dowiesz się niebawem o co mi chodzi 🙂

Na mnie oko kamery działa dość stresująco i nawet jak ułożę sobie wszystko po kolei w głowie to po nadciśnieniu „rec” uaktywniam czarną dziurę i często nie wiem co powiedzieć. Efekt czerwonej lampki działa… zatem:

Prompter duży z monitorem 20' w komplecie

Co zyskujesz korzystając z promptera?​

promptery - czas

Czas

Najważniejszy, dlatego umieszczony jako pierwszy. Po zdobyciu wprawy w czytaniu już żaden mniej lub bardziej skomplikowany temat Cię nie przerazi, aby omówić go przed kamerą i posłać film w świat.

promptery - motywacja

Pieniądze

Urządzenia są wreszcie w przystępnej cenie. Masz prompter na własność za równowartość 3-dniowego wypożyczenia, a nagrywanie ułatwiasz sobie na zawsze.

promptery - spokojna głowa

Spokojną głowę

Przelewasz na ekran promptera wszystko o czym chcesz powiedzieć. Nic Ci już nie umknie a pełny materiał możesz nagrać za jednym zamachem – bez niepotrzebnych ciąć i straty masy czasu na montaż. Dodatkowo prompter odcina Cię od widoku kamery, dzięki czemu czujesz się dużo swobodniej niż patrząc prosto w obiektyw.

Czy prompter jest dla Ciebie?

Tak! Jeśli chcesz:

Oni już sprawdzili jak prompter ułatwia nagrywanie:

Baniak Baniaka promptery.com

Praca w prompterem jest wciąż czymś dla mnie nowym lecz warto jest zrobić ten krok w stronę profesjonalizmu.

Turpat prompter

Ten sprzęt [przyp. PROMPTER] jest niesamowity, nagrywanie 10 minutowego filmu zajmuje mi teraz… 10 minut…

prompter opinie Michał Szafrański

Michał Szafrański przetestował mój prompter i opisał historię powstania firmy promptery.com – Michał Szafrański o promptery.com