Promptery.com

O mnie

promptery sklep
Dominik Gawroński promptery

Nazywam się Dominik Gawroński i robię promptery! 🙂

Gdy sam zaczynałem nagrywać filmiki na YouTube przed kamerą nie było łatwo. Spodziewałem się, że będzie to dużo prostsze, przecież wystarczy stanąć i mówić do kamery. Minutowy materiał nagrywałem prawie 60 minut!

Nie potrafiłem powiedzieć 5 zdań zgodnie z tym co miałem w planie. Stwierdziłem wtedy, że łatwiej by mi poszło gdybym miał (tele)prompter. Zacząłem szukać w internecie i okazało się, że aby kupić prompter dobrej jakości musiałbym wydać nawet 5000zł!  Nie było mnie na to stać.

W ten sposób zrodził się pomysł zrobienia promptera. Próbowałem go zrobić w domowych warunkach, ale niestety nie sprawdzał się. Chciałem żeby był solidny, łatwy w obsłudze i przede wszystkim umożliwiał szybsze nagrywanie video. Pierwsze projekty i prototypy testowałem na sobie, znajomych, YouTuberach. Na podstawie ich uwag ulepszałem projekt i inwestowałem środki, aby powstał prompter, który odpowie na potrzeby zawodowców, prompter jak marzenie. I w końcu się stało!

W 2017 roku powstał pierwszy prompter i  dzięki współpracy z profesjonalistami z branży stworzyliśmy całą rodzina prompterów dopasowanych do różnych potrzeb i budżetów!

Moje marzenie się spełniło!

Tworząc prompter rozwiązałem swój problem, a dzięki temu wsparłem już ponad 400 osób/ firm. Nagrywanie z prompterem rozwija i pomaga przezwyciężyć dyskomfort stania przed kamerą. 

A to dopiero początek!

Chcesz porozmawiać o prompterach?

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania! Znajdziesz mnie na: YouTube
Hej, w czym mogę pomóc?