Nazywam się Dominik Gawroński i zrobiłem prompter! 🙂

Gdy sam zaczynałem nagrywać filmiki na YouTube przed kamerą nie było łatwo. Spodziewałem się, że będzie to dużo prostsze, przecież wystarczy stanąć i mówi do kamery.15 sekundowy materiał nagrywaliśmy około 30 minut!

Nie potrafiłem powiedzieć 5 zdań zgodnie z tym jak miałem w planie. Stwierdziłem wtedy, że łatwiej by mi poszło gdybym miał (tele)prompter. Zacząłem szukać w internecie i okazało się, że aby kupić prompter dobrej jakości musiałbym wydać nawet 5000zł!  Nie było mnie na to stać.

Próbowałem, więc zrobić prompter w domowych warunkach, który niestety nie dawał rady.

Po pewnym czasie postanowiłem wykorzystać swoje umiejętności obsługi programu SketchUp i Autocad zacząłem pracę nad profesjonalnym prompterem. Pierwsze projekty i prototypy testowałem na sobie, znajomych YouTuberach i przypadkowych osobach. Na podstawie ich uwag ulepszałem projekt i inwestowałem własne środki, aby powstał prompter, który odpowie na potrzeby zawodowców i z którego będę dumny! 

Dominik Gawroński promptery.com

Moje marzenie się spełniło!

Po kilkunastu miesiącach pracy nad projektem, dziesiątkach godzinach spędzonych przed komputerem na doprecyzowywaniu szczegółów i szukaniu materiałów najwyższej jakości, a także produkcji kolejnych prototypów i wielokrotnych testach… najlepszej jakości Prompter wyprodukowany w Polsce jest już dostępny dla każdego i korzystać z niego mogą klienci z całej Polski!

Znajdziesz mnie na:

Jeśli chciałbyś spotkać się w celu prezentacji sprzętu to chętnie!

Dużo jeżdżę po Polsce,  więc być może na dniach będę w Twojej lokalizacji. Najczęściej jednak przebywam w Warszawie i Brodnicy (piękne miasto, z którego pochodzę).  

Zadzwoń lub napisz

UWAGA!

W dniach 18.03.2019 – 9.04.2019 proszę o kontakt przez email. Telefon będzie poza zasięgiem.

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania

  • dominik@promptery.com
  • 87-300 Brodnica, ul. Kochanowskiego 33
  • +48 880 892 519